Kariéra

  • PHP NETTE PROGRAMÁTOR

    Pro vývojové centrum v Benešově, hledáme nového zaměstnance na pozici PHP programátor.

    Požadujeme:

    • vzdělání min. SŠ s maturitou
    • angličtina alespoň na úrovni B1
    • zkušenosti s většími projekty
    • velmi dobrá znalost PHP OOP v Nette
    • velmi dobrá znalost SQL (MySQL/MariaDB)
    • verzování v GITu
    • znalost TDD výhodou
    • základní znalost HTML a CSS
    • základní znalost javascriptu/jQuery
    • ochotu učit se nové věci
    • nekuřák

    Náplň práce:

    • vývoj systému pro osobní odběry a agregátor přeprav Uloženka
    • psaní testů
    • optimalizace systémů pro vysoký výkon

    Nabízíme:

    • práce na plný úvazek
    • zajímavé platové ohodnocení
    • příjemné pracovní prostředí (žádný openspace)
    • pravidelná školení
    • možnost kariérního postupu
    • neformální přístup

    V případě Vašeho zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis s fotografií na e-mail: martin.venus@ulozenka.cz

    (v předmětu prosím uvádějte Práce - PHP programátor)

Pokud máte zájem o pracovní příležitost u naší společnosti, jak na HPP nebo brigádu, zašlete nám Váše aktuální CV a fotografii. Nezapomeňte uvést, na jakou pracovní pozici se hlásíte, předpokládaný termín nástupu a adresu vybrané pobočky Uloženka.

Vaše pracovní nabídky zašlete na email: klimpellova@ulozenka.cz

Odesláním Vaší žádosti udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas, se zpracováním Vámi předaných osobních údajů společností Uloženka s.r.o., se sídlem Na Hřebenech II 1718/8, 140 00 Praha 4, a dále k zařazení do databáze uchazečů o pracovní zařazení do společnosti Uloženka s.r.o., a to na dobu neurčitou. Souhlas se zpracováním osobních údajů udělujete dobrovolně a můžete jej kdykoliv písemně vypovědět.