Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte s využíváním cookies k analýze návštěvnosti webu. Jak zpracováváme osobní údaje si můžete přečíst na stránce Principy ochrany soukromí
Jedeme dál! Výdejní místa fungují! Bližší informace k aktuální situaci najdete v novinkách

Připojte svůj obchod
do rozsáhlé sítě Uloženky
Partnerská výdejní a
podací místa

Zapojit
prodejnu

1 Provozujete kamenný obchod a uvažujete o tom, jak co nejefektivněji dosáhnout zvýšení jeho návštěvnosti i obecného povědomí o Vaší prodejně?

2 Máme pro Vás řešení, zapojte svůj obchod do naší sítě Partnerských výdejních a podacích míst.

3 Přivedeme Vám do prodejny řádově několik set lidí měsíčně a zaplatíme odměnu za každou vydanou i přijatou zásilku. Úspěšná výdejní místa vydávají více než tisíc zásilek měsíčně.

4 Pokud provozujete vlastní eshop, můžete našemu dopravci zároveň pohodlně předávat k přepravě i Vaše zásilky určené nejen k osobnímu vyzvednutí v síti výdejních míst Uloženka, ale i k doručení na koncovou adresu či na Českou poštu.

Jak to funguje

Převzetí zásilek

Po doručení zásilek na výdejní místo, se tyto načtou do systému naskenováním čárového kódu umístěného na každém balíčku. Naskladnění jedné zásilky je tudíž otázkou několika sekund.

Notifikace zákazníkovi

Po naskladnění zásilky systém automaticky odešle zákazníkovi výzvu k odběru s unikátním heslem opravňujícím k vyzvednutí.

Vrácení zásilek

V případě nevyzvednutí zásilky v určeném termínu (7 dnů od uložení), systém automaticky vyzve obsluhu k vrácení zásilky přepravci.

Fakturace

Jednou měsíčně provozovatel výdejního místa vystaví Uložence fakturu, odpovídající počtu vydaných a přijatých zásilek, dle evidence v systému.

Co je třeba k zapojení?

Prostor
Reprezentativní provozovna v přízemí s prodejní plochou alespoň 25 m2.
Zázemím pro skladování zásilek min 5 m2, ve městech s počtem obyvatel nad 5 000.
Provozní hodiny
Pevná pracovní doba min 7 hod/denně.
Technické zázemí
Počítač s připojením k internetu, tiskárnou a čtečkou čárových kódů, (čtečku lze i zapůjčit).
Spolehlivost
Zodpovědný přístup.
100 % dodržování provozní doby i termínů odvodů dobírek.
Příjemné vystupování personálu.