Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte s využíváním cookies k analýze návštěvnosti webu. Jak zpracováváme osobní údaje si můžete přečíst na stránce Principy ochrany soukromí
Zpět na výpis příspěvků

DPD - Omezení služeb

Vážení obchodní partneři,

dovolujeme si Vás informovat, že přepravní společnost DPD bez udání důvodů a bez předchozího upozornění dnes 26. listopadu 2020 zastavila možnost využívat své služby v rámci platformy Uloženka by WE|DO.

Velmi citlivě vnímáme tento krok společnosti DPD hlavně vůči vám, našim obchodním partnerům, pro které je předvánoční období vrcholem obchodní sezóny. Od DPD jsme nedostali dostatek času na přípravu jiného řešeni, ale i přes tuto skutečnost uděláme maximum pro to, abychom se o vaše zásilky postarali a zajistili jejich doručení zákazníkům.

 

Od dnešního dne 26. 11. 2020 budou služby DPD Pick up point a DPD abroad deaktivovány a nebude je možné dále využít. Pro vaše zásilky na výdejní místa doporučujeme využít služby WE|DO Uloženka, která je vám v rámci platformy k dispozici. Zásilky založené na službu DPD Private vyzvedneme zcela standardně, jak jste dosud zvyklí a jejich doručení zajistíme prostřednictvím služby WE|DO Home. Cena Vám bude účtována jako za službu WE|DO Home.

V případě nejasností či dotazů prosím kontaktujte obchod@ulozenka.cz

 

Jedeme v tom s vámi.

Tým Uloženka by WE|DO